DZIELNICOWI

Konsultacje społeczne dzielnicowych

Realizując jedno z priorytetowych zadań naszej formacji, jakim jest zacieśnianie współpracy ze społecznością lokalną, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w konsultacjach społecznych. Głównym celem przeprowadzanych przez dzielnicowych spotkań jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców oraz omówienie bieżącego zadania priorytetowego dzielnicowego. Uczestnicy konsultacji będą mogli zasugerować swoje spostrzeżenia, uwagi i oczekiwania dotyczące pracy Policji, a także wskazać miejsca, gdzie dochodzi do naruszeń prawa. Wnioski i uwagi mieszkańców będą brane pod uwagę przy tworzeniu kolejnych planów działań priorytetowych przez dzielnicowych.

Jesteśmy przekonani, że spotkania z Państwem pozwolą na ustalenie o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz na zaplanowanie odpowiednich działań, z uwzględnieniem szczególnej roli dzielnicowego.

W najbliższym czasie mogą spotkać się Państwo z dzielnicowymi swoich rejonów podczas telefonicznych konsultacji lub w punktach obsługi interesantów.

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Wykaz ulic i miejscowości należących do poszczególnych rejonów służbowych dzielnicowych znajduje się w zakładce DZIELNICOWI pod adresem: http://gorzow.lubuska.policja.gov.pl/go1/dzielnicowi

Powrót na górę strony