Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Służby poszukują 31-latka. Na miejscu specjalistyczna grupa z psami

Data publikacji 15.11.2022

Policjanci, strażacy, ratownicy wodni, mieszkańcy miasta nadal poszukują 31-latka z Gorzowa Wielkopolskiego. Do funkcjonariuszy dołączyła grupa poszukiwawcza ze specjalistycznymi psami. Działania zakończono po godzinie 22. Poszukiwania zostały wznowione o świcie.

Przez kolejne godziny gorzowscy policjanci wraz ze strażakami, ratownikami wodnymi poszukują zaginionego 31-latka. Z mieszkańcem Gorzowa Wielkopolskiego bliscy nie mają kontaktu od 11 listopada. Policjanci potwierdzili, że mężczyzna był na ulicy Sikorskiego i szedł w stronę ścisłego centrum. W pewnym momencie ślad jednak się kończy. Funkcjonariusze kryminalni i sztab poszukiwań wytypowali miejsca, w które 31-latek mógł się udać. W kilku rejonach miasta trwają policyjne działania. Poszukiwania prowadzone są nie tylko na lądzie, ale także na w wodzie i z powietrza.

Policjanci wykorzystać chcą różne metody poszukiwań, dlatego o pomoc zwrócono się do Ochotniczej Straży Pożarnej z Mosiny. To jednostka, która ma wieloletnie doświadczenie w poszukiwaniach z wykorzystaniem specjalistycznych psów i sonarów. Funkcjonariusze wskazali miejsce, w którym zaginiony był widziany po raz ostatni. Czynności z udziałem grupy w centrum miasta i na rzece Warcie zostały zakończone po godzinie 22.

We wtorek policyjne działania zostały wznowione. Funkcjonariusze nadal będą prowadzić poszukiwania w kilku miejscach miasta, sprawdzając kilka hipotez. Oprócz działań służb mundurowych, intensywnie pracują także kryminalnie i między innymi sprawdzają kolejne nagrania z monitoringu miejskiego i kamer z firm.

 

komisarz Grzegorz Jaroszewicz

Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim

  • #1
  • #2
  • #3
  • #4
  • #5
  • #6

Film vid

Pobierz plik vid (format mp4 - rozmiar 26.25 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony