Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Porysowane auta w centrum miasta. Rozpoznajesz mężczyznę?

Data publikacji 15.03.2023

Policjanci prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia pięciu aut. Sprawca zarysował powłokę lakierniczą, powodując łączne straty na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Prokurator rejonowy zdecydował, by opublikować nagranie z kamer miejskiego monitoringu. Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę, proszony jest o kontakt z policjantami.

Policjanci komisariatu I Policji prowadzą postepowanie w sprawie uszkodzenia mienia. Do funkcjonariuszy zgłosiło się kilku pokrzywdzonych, których auta zostały porysowane. Do zdarzenia doszło 23 stycznia 2023 roku. Policjanci wykonali szereg czynności procesowych, w tym zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu miejskiego. Na nagraniu widać, jak do trzech zaparkowanych aut podbiega mężczyzna i zarysowuje powłokę lakierniczą. Prawdopodobnie nie wszyscy właściciele zgłosili zniszczenie auta. Policjanci prowadzą postępowanie dotyczące pięciu pojazdów z ulicy Nadbrzeżnej (2 auta), Strzeleckiej, Młyńskiej, Starej. Właściciele pojazdów wyrządzone szkody wycenili na prawie 30 tysięcy złotych.

Prokurator rejonowy zarządził, by opublikować zabezpieczony zapis z monitoringu. Jeżeli ktoś rozpoznaje osobę z nagranie proszony jest o kontakt z policjantami komisariatu I przy ulicy Zygalskiego pod numerem telefonu 47 791 21 11.

 

komisarz Grzegorz Jaroszewicz
Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim

Film vid

Pobierz plik vid (format mp4 - rozmiar 19.34 MB)

Pliki do pobrania

  • 44.14 KB
Powrót na górę strony