Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kto rozpoznaje mężczyznę z portretu pamięciowego?

Data publikacji 13.09.2023

W gorzowskiej komendzie prowadzone jest postępowanie w sprawie oszustwa. Mężczyzna podający się za syna, który spowodował wypadek, doprowadził do utraty przez gorzowiankę ponad 100 tysięcy złotych. Na podstawie informacji od pokrzywdzonej policjanci sporządzili portret pamięciowy.

Do przestępstwa doszło 10 sierpnia na osiedlu Staszica. Mieszkanka Gorzowa Wielkopolskiego była pewna, że jej syn doprowadził do wypadku i należy przekazać pieniądze, by uniknął problemów. Niestety była to historia stworzona na potrzeby oszustwa. Kobieta została zmanipulowana i przekazała ponad 100 tysięcy złotych. W tej sprawie prowadzono jest postępowanie w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym gorzowskiej komendy.

Na podstawie informacji, które policjanci uzyskali od pokrzywdzonej, sporządzony został portret pamięciowy sprawcy. Mężczyzna ma mieć około 35-40 lat, wzrost ok 170 centymetrów, szczupłej budowy ciała, bez zarostu, włosy krótkie, ciemny blond. W chwili zdarzenia ubrany w szarą bluzę i niebieskie jeansy.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 79 125 11 lub 47 79 127 00.

 

komisarz Grzegorz Jaroszewicz

Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim

Powrót na górę strony