Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Protest i utrudnienia drogowe. Nowe ustalenia po spotkaniu z organizatorem

Data publikacji 19.03.2024

W gorzowskiej komendzie we wtorek (19 marca) odbyło się spotkanie z organizatorem protestu rolników. W wyniku rozmów częściowo zmieniają się dotychczasowe ustalenia dotyczące utrudnień w ruchu na drodze S3 i K22.

Zmieniają się godziny protestu. Będzie trwał od godziny 10 do 17.

- o godzinie 7.30 zostanie zamknięty węzeł Południe(ulica Kasprzaka) w kierunku Zielonej Góry. Wjazd w kierunku Szczecina będzie otwarty (można dojechać wyłącznie do węzła Północ – ulica Szczecińska)

- o godzinie 9.30 zamknięte zostaną Węzeł Zachód (ulica Kostrzyńska) i Północ (ulica Szczecińska) w kierunku Zielonej Góry.

- o godzinie 10 rozpocznie się protest na ulicy Kasprzaka (w ciągu drogi K22). Ulica będzie czasowo blokowana, co oznacza oczekiwanie na możliwość przejazdu przez dłuższy czas.

W związku z nowymi ustaleniami policjanci będą monitorować natężenie ruchu drogowego i w razie konieczności skierują na objazdy. Przed wyjazdem zaplanujmy trasę alternatywną. Funkcjonariusze są gotowi na różne scenariusze działania. Przypominamy, by kierowcy wykonywali polecenia policjantów. Namawiamy by tego dnia skorzystać z komunikacji miejskiej.

Sytuacja na miejscu protestu może ulegać zmianie.

 

komisarz Grzegorz Jaroszewicz

Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim

Powrót na górę strony